Як користуватись

Вітаємо на сторінці центру допомоги. Ми з радістю допоможемо вам розібратись детально з усіма функціями.
pos термінал

Відеоінструкції

Для перегляду відеоінструкцій натисніть тут Youtube video

Iнструкції

Інструкції у форматі доступному для збереження та друку нижче:
Панель керування Стартовий розділ, який відкривається першим, коли Ви зайшли у власний кабінет. Він показує дані по продажах у вигляді графіків в розрізі днів/годин, а також містить інформацію щодо відкритих робочих змін.
ФорматPDF, 623kb Завантажити
Меню/Товари для продажу Даний розділ містить інформацію щодо товарів та їх можливих варіацій. Тут Ви можете створювати нові товари, редагувати існуючі, розподіляти їх на категорії та групи.
ФорматPDF, 1083kb Завантажити
Склад Розділ містить функціонал для управління фінансовими операціями. Надходження коштів/витрати, переміщення між рахунками.
ФорматPDF, 1524kb Завантажити
Фінанси Розділ містить функціонал для управління фінансовими операціями. Надходження коштів/витрати, переміщення між рахунками.
ФорматPDF, 809kb Завантажити
Клієнти та знижки Даний розділ служить базою клієнтів, де ви збираєте та систематизуєте інформацію для ефективнішої роботи з клієнтами. Тут створюються знижки, бонуси і акції, які допоможуть забезпечити лояльність ваших покупців.
ФорматPDF, 663kb Завантажити
Звіти Розділ у вигляді таблиць показує дані у розрізі продажів по товарах, працівниках, робочих змінах, чеках, категоріях і інгредієнтах для зручної аналітики.
ФорматPDF, 714kb Завантажити
Синхронізація касового апарату Інструкція для синхронізації роботи касового апарату з програмою Unisoft
ФорматPDF, 225kb Завантажити